Rabo ClubSupport

Gepubliceerd: maandag 12 september 2022 20:12 uur

Beste leden, vrijwilligers en vrienden V.C. Atak'55

Ook dit jaar heeft onze vereniging zich weer ingeschreven voor de “Rabo ClubSupport Actie”, waarbij de Rabobank 200.000,- euro beschikbaar stelt aan clubs, stichtingen en verenigingen in de Langstraat, zodat zij kunnen blijven doen wat ze nu al doen. Onze wereld, buurt voor buurt, beter maken! 

Evenals de afgelopen jaren, gaan we wederom de intensieve en succesvolle samenwerking aan met VV Waspik, om zoveel mogelijk stemmen te werven. Per stembiljet kunnen er 5 stemmen worden uitgebracht (maximaal 2 per vereniging) en uiteraard dienen er 2 stemmen te worden uitgebracht op onze eigen club. Daarnaast verzoeken iedereen vriendelijk, doch dringend, ook 2 stemmen uit te brengen op VV Waspik. Aan de leden van VV Waspik zal uiteraard hetzelfde verzoek worden gedaan en deze unieke samenwerking heeft onze club de afgelopen jaren geen windeieren gelegd!

Ook dit jaar rekenen V.V. Waspik en V.C. Atak’55 op jouw stem; die is namelijk geld waard! Indien u lid bent van de Rabobank heeft u digitaal en per post een stemvoucher ontvangen.

Stemmen is  vanaf nu mogelijk!
Rabo ClubSupport: 
https://www.rabo-clubsupport.nl/de-langstraat/over-rabo-clubsupport


Rabo ClubSupport
Met Rabo ClubSupport investeren we als coöperatieve bank een deel van onze winst in lokale clubs en verenigingen. Rabobank De Langstraat stelt dit jaar € 200.000,- beschikbaar.
www.rabo-clubsupport.nl

Rabo ClubSupport